Lehçe Tercüme

Lehçe Türkçe, Türkçe Lehçe, diğer dillerden Lehçeye ve Lehçeden diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Lehçe tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Lehçe olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Lehçe tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Lehçe Tercüme ve Kızılay Lehçe Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli lehçe tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Lehçe Tercume, Lehçe Yeminli Tercüme, Ankara Lehçe Yeminli Tercüme, Kızılay Lehçe Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Lehçe Yeminli Tercümanlarımız ile Lehçe Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin lehçe yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde lehçe yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Lehçe Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Lehçe Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Lehçe Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Lehçe Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın lehçe tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Lehçe Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Lehçe Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Lehçe Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Lehçeden Türkçeye , Türkçeden Lehçeye, diğer dillerden Leyçeye ve Lehçeden diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Lehçe Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Lehçe Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Lehçe Yeminli Tercümesi deneyimli Lehçe Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Lehçe Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Lehçe Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "lehçe tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin lehçe proofreading / lehçe son okuma işlemi yapılabilmektedir. Lehçe Proofreading / Lehçe Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili lehçe olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın lehçe tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Lehçe Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Lehçe Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Lehçe Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Lehçe Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.