Bulgarca Tercüme

Bulgarca Türkçe, Türkçe Bulgarca, diğer dillerden Bulgarcaya ve Bulgarcadan diğer dillere sözlü ve yazılı tercümeleriniz ve her türlü onay işlemleriniz (Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı, vb.) deneyimli ekibimiz ve alanında uzman tercümanlarımız ile yapılmaktadır.

Bulgarca tercümanlarımız ilgili akademik kariyerini tamamlamış mütercim tercümanlardan ve anadili Bulgarca olan diğer alanlarda ihtisasını tamamlamış en az lisans mezunlarından oluşmaktadır. Bulgarca tercümelere tercüman atanması belgeye, konuya, alana göre deneyimi/ihtisası olan tercümanlar arasından yapılmaktadır. Ankara Bulgarca Tercüme ve Kızılay Bulgarca Tercüme bürosu olarak işlemlerinizi deneyimli bulgarca tercümanlarımıza uygun maliyete yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bulgarca Tercume, Bulgarca Yeminli Tercüme, Ankara Bulgarca Yeminli Tercüme, Kızılay Bulgarca Yeminli Tercüme

Uygun Fiyat, kaliteli hizmet...

Fiyat politikamız, sürekli birlikte çalışmayı hedefleyecek şekilde oluşturulmuştur.

ankara tercüme, kızılay tercüme,teklif onayla Onayla
  • Ankara Tercüme, Kızılay Tercüme, Yeminli Tercüme
  • yeminli tercüme bürosu, ankara tercüme bürosu, kızılay tercüme bürosu
  • ankara yeminli tercüman, kızılay yeminli tercüman
Süreci Tamamla.

Deneyimli ekibimiz ve Bulgarca Yeminli Tercümanlarımız ile Bulgarca Yeminli Tercüme Bürosu olarak her türlü belgenizin bulgarca yeminli tercümesini yapabilir; Nikah, Noter işlemlerinde ve Mahkelemelerde bulgarca yeminli tercüman sağlayabiliriz. Kızılay Bulgarca Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Her türlü belgenizin Bulgarca Noter Onaylı Tercümesi tarafımızdan yapılmaktadır. Deneyimli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen belgeleriniz Bulgarca Noter Onay işlemleri tercümanlarımızın yeminli olduğu Kızılay, ANKARA Noterlerinde yapılmaktadır. Ankara Noter Onaylı Bulgarca Tercüme işlemleriniz için Kızılayda bulunan ofisimize müracaat edebilir veya evrak alışverişini kargo ile yapabilirsiniz.

Yurtdışında işlem görecek evraklarınızın bulgarca tercümesinin uluslararası hukuki geçerlilik kazanması için Bulgarca Noter Onay işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın apostil onaylarının yapılması gerekmektedir. Ankara Apostil Onaylı Bulgarca Tercüme ve Kızılay Apostil Onaylı Bulgarca Tercüme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Apostil Onay işlemi yalnızca "Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olan ülkelerde geçerlidir. Sözleşmeye taraf olmayan ülker için Dışişleri ve Konsolosluk Onay işlemleri yapılmalıdır.

Editöryal işlem gereken Bulgarcadan Türkçeye , Türkçeden Bulgarcaya, diğer dillerden Bulgarcaya ve Bulgarcadan diğer dillere yazılı tercümelerin kontrol ve düzenlemeleri ilgili dilde dilbilgisi hakimiyeti olan çözüm ortaklarımız ile yapılmaktadır.

İŞLEMLERİNİZİ ANKARAYA GELMENİZE GEREK KALMADAN YÜRÜTELİM. Bireysel başvuru gerekmeyen evrak takip işlemlerinizi ve vekalet alarak yürütülebilecek evrak onay takip süreçlerinizi adınıza yürüterek zamandan ve maliyetten TASARRUF ETMENİZİ SAĞLABİLİRİZ. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Noterlerde ve/veya Adalet Komisyonlarında yemin yeterliliğine sahip Bulgarca Yeminli Tercümanlar ile her türlü belgeniz için ve noterlikte, mahkemede, nikahta işlem için Bulgarca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır.

Her türlü belgenizin Bulgarca Yeminli Tercümesi deneyimli Bulgarca Yeminli Tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Noterlik işlemlerinde, mahkelemerde, nikahlarda Bulgarca Yeminli Tercüman sağlanmaktadır. Ankara Bulgarca Yeminli Tercüme hizmetini Kızılayda bulunan ofisimize müracat ederek de alabilirsiniz.

Müşteri talebine veya "bulgarca tercüme"si yapılan belgenin kullanım yerine göre tercümesi tamamlanan belgenin bulgarca proofreading / bulgarca son okuma işlemi yapılabilmektedir. Bulgarca Proofreading / Bulgarca Son Okuma işlemi belgenin tercümesini yapan tercümandan başka bir tercümanımızla veya anadili bulgarca olan ilgili alanda deneyimli çözüm ortalarımız ile yapılmaktadır.

"Yabancı Resmi Belgelerin Tasdiki Mecburiyetinin Kaldırılmasına Dair Sözleşme (5 Ekim 1961 - Lahey)"ye taraf olmayan ülkelerde işlem görecek evraklarınızın bulgarca tercümesinin hukuki geçerlilik kazanması için Bulgarca Noter Onay işlemleri ve tasdik işlemleri tamamlandıktan sonra evraklarınızın Dışişleri onaylarının yapılması gerekmektedir. "Ankara Dışişleri Onaylı Bulgarca Tercüme" ve "Kızılay Dışişleri Onaylı Bulgarca Tercüme" işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Dışişleri Onayı yapılan belgenin Konsolosluk Onay işlemlerinin de yapılması gerekmektedir.

Her türlü belgenizin Konsolosluk Onay İşlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Konsolosluk Onayından önce gerekli onay ve tasdik işlemleri yapılarak "Bulgarca Tercüme" edilmiş evraklarınız Büyükelçilik/Konsolosluk onayına hazır hale getirilmektedir. Ankara Konsolosluk Onaylı Tercüme ve Kızılay Konsolosluk Onaylı Tercüme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.